1 / 2
BRIDGESTONE 225/35 R18
2.000 МКД
29.04.2022 09:25

Прилеп / Прилеп

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

225

Висина:

35

Дијаметар:

18

SE PRODAVAAT 2 POLOVNI LETNI GUMI BRIDGESTONE 225/35 R18.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Vw
Потврден огласувач
079262546
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам