1 / 3
Moderna KUJNA vo odlicna sostojba
500 €
Цената не е фиксна
13.06.2022 12:44

Аеродром / Скопје

Продавам модерна кујна во одлична состојба со машина за миење садови.

Фотографии во прилог.
Сите заинтересирани може да ме контактираат секој ден од 10ч. до 18ч.

Тел. контакт: 070929888

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
070929888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам