1 / 5
MERMER PLOCKI МЕРМЕР ПЛОЧКИ
8.200 МКД
Цената е фиксна
25.09.2022 15:12

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Mermerni plocki so nepravila forma i debelina 2 cm na paleta ima 25 kv 8200den transport za skopje obezbeden.poveke info na 077534500

Категорија: Останато

Се продава од:

Ukrasen dvor
Потврден огласувач
077534500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам