1 / 1
Vikend kuka -selo Krstec
8.000 €
25.09.2022 16:37

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

44 m²

Број на соби:

2

Греење:

Дрва

Наместена:

Да

Se prodava vikend kuka 44 m2, gradina 378m2, dvor 73m2.Se naoga vo selo Krstec, 13 km od Prilep. Ima struja, iskopana septicka jama. Celiot imot e vnesen vo ureden imoten list
Tel. 078/36-36-35

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
079250250
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам