1 / 7
Prodavam polovni delovi za Scania Euro2,3,4,5
100 €
16.01.2023 21:55

Прилеп / Прилеп

Марка:

Други

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

500000

Менувач:

Полуавтоматски

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

300 kw / 408 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam sekakvi polovni delovi za Scania Euro2,Euro3,Euro4,Euro5.Isto taka Imam i polovni delovi za Scani 112,113 ,Mercedes 12/13 ,Fap13/14 i 16/20

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
078288426
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам