1 / 2
Градежно неизградено замјиште
1 €
18.06.2022 14:19

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

293 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава градежно неизградено земјиште со кп бр.22556/1 со површина од 293 метри квадратни со 407 метри квадратни право на користење државно земјиште. Плацот е со чисти имотно правни односи. Од предната страна излегува на две улици Методија Патчев и Борка Талески, а на задната страна на магистралниот пат Скопје-Битола. Плацот е заграден, приклучен е на струја, вода и одвод. Цена по договор, за информации на телефонскиот број: 070/220-146 Спасе

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Mitre
Потврден огласувач
070261966
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам