1 / 4
IZOLACIJA TERVOL I KAMENA VOLNA
1 МКД
29.10.2022 12:14

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Со добра термичка изолација може да заштедите повеќе од 50% од топлинската енергија во вашиот дом.

✔Од сите инвестициски трошоци при градба на некој објект, единствено средствата вложени во топлинската изолација по одреден временски период се враќаат преку заштеда на енергијата потребна за греење и ладење на објектот.

✔После овој амортизациски период топлинската изолација се претвора во голем штедач за време на целиот период на експлоатацијата на објектот.

❗Не чекајте😃

💫Врвниот бренд за производство на термичка,звучна и останата изолација ISOVER e достапен за вас во La Casa по одлични цени!

Ве очекуваме!

📍  ул. 15-ти Корпус бр. 97, Охрид
📞Kontakt tel  046 267 562 📱070 205 278

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

La Casa
15-ти Корпус бр.97
Потврден огласувач
046267562 📱070205278
Испрати Е-маил до огласувачот

KANISTRI ZA VODA 1000 L/KANISTER ZA VODA 1000 L

4600 МКД

APARAT ZA ZAVARUVANJE DAIHEN VARSTROJ VARIN 1605 E 160 A

15900 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам