1 / 12
FORD FIESTA 1,4 TDCI 2010 TITANIUM MAKS OPREMA !
4.350 €
Цената е фиксна
Денес 08:39

Кочани / Кочани

Марка:

Ford

Модел:

Fiesta

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

FORD FIESTA 1,4 TDCI 2010 TITANIUM MAKS OPREMA !
- SEGA UVEZENA OS ITALIJA
- PLATENI SE CARINA I HOMOLOGACIJA
- BEZ ZAMENI!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

SUPERAVTO
Потврден огласувач
070 278 900
Испрати Е-маил до огласувачот

PORSCHE CAYENNE 3,0 DIZEL MK TABLI PERFEKTEN !

25500 €

FORD FIESTA 1,4 TDCI 2010 TITANIUM MAKS OPREMA !

4350 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам