1 / 6
PARROT MINIKIT SLIM BLUETOOTH NOV
500 МКД
31.05.2023 22:53

Прилеп / Прилеп

SE PRODAVA PARROT MINIKIT SLIM BLUETOOTH. URED ZA POVRZUVANJE NA VASIOT TELEFON PREKU BLUETOOTH. UREDOT SE POVRZUVA NA VASETO RADIO VO VOZILOTO I VI OVOZMOZUVA BEZBEDNO RAZGOVARANJE DODEKA VOZITE. KUPEN E VO SVAJCARIJA, NE E NI EDNAS UPOTREBEN! EXTRA CENA.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Се продава од:

Pe
Потврден огласувач
079262546
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам