1 / 5
Gips kartonski ploci,Gipskarton i Profili
1 МКД
28.10.2021 23:01

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Добрите проекти секогаш започнуваат со добра основа!

👉La Casa го знае тоа и ви нуди висококвалитетни гипс картонски плочи од добро познатиот бренд Siniat во повеќе варијанти,водоотпорна,
огноотпорна и акустична.

👉Гипс,метални рамки,прибор и други додатоци.Сè што ви е потребно од почетокот до крајот на проектот.

✔Дури и технички комплицираните решенија веќе не се проблем додека можностите за креативно обликување се речиси бесконечни!

💫Заедно со Siniat и La Casa до вашите замисли за поубав дом!Ве очекуваме!

📍  ул. 15-ти Корпус бр. 97, Охрид
📞Kontakt tel  046 267 562📱070 205 278

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

La Casa
15-ти Корпус бр.97
Потврден огласувач
046267562 📱070205278
Испрати Е-маил до огласувачот

ELEKTRICNA DUPCALKA(BORMASINA)BOSCH GSB 13 E

4600 МКД

INOX (INOKS) ODZACI I KJUMCI

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам