1 / 6
Половна Кујна
600 €
12.03.2023 10:28

Аеродром / Скопје

Половна кујна со придружни работи.
Да се дојде и да се види на лице место.
Машина за садови, перална, аспиратор.
070398999 Сашо.

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Комплетна кујна

Се продава од:

Ilija Minovski
Потврден огласувач
070292192
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам