1 / 1
Se prodava 2 fotelji
50 €
26.06.2022 15:50

Прилеп / Прилеп

Se prodavat 2 fotelji mozi da se koristat za spijanje komforni se i siroki foteljite se kako novi mnogu malku koristeni

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

vladimir
Потврден огласувач
077750499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам