1 / 10
Delovi za Citroen Berlingo 2.0 HDI 2002god.
5 €
01.10.2022 00:20

Долнени / Прилеп

Марка:

Citroen

Модел:

Berlingo

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Delovi za Citroen Berlingo 2.0 HDI 2002 godina.

072208300

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ETriPlast
Потврден огласувач
072208300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам