1 / 1
Prenosen rebrast kais 192 3M 6 za giro CNC shlajferka i dr
450 МКД
Цената е фиксна
28.06.2022 09:42

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Нов преносен ребраст каиш за некои модели на гиро/донер машини, за одредени модели на електричен алат (шлајферица и слично), CNC машини или 3Д принтери.
Каишот е со ознаки 192-3М, ширина 6mm и 64 ребра/запци.

Категорија: Останато

Се продава од:

Купи онлајн
Потврден огласувач
078806380
Испрати Е-маил до огласувачот

AUX kaseta adapter za avto kasetofon 3.5mm

290 МКД

Detsko lance i narakvica od priroden balticki kilibar

1090 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам