1 / 4
Продавам тросет и две фотељи / Prodavam troset i dve fotelji
6.000 МКД
Цената не е фиксна
11.11.2022 11:21

Кисела Вода / Скопје

ИТНО Продавам тросет и две фотељи. Троседот и фотељите се одлично сочувани, како нови.

ITNO Prodavam troset i dve fotelji. Trosedot i foteljite se odlicno socuvani, kako novi.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075571405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам