1 / 5
Mikser masina za mesanje lepak abrip i drugo
300 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.01.2023 19:50

Струга / Струга

Mesalka mikser,za mesanje lepak abrip boja,i dr. vo isto vreme i mesa i vrti kazanot. Moze i zamena za nesto drugo.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава / Можна е замена од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам