1 / 3
Дуќан во Стара чаршија
99.000 €
Цената не е фиксна
11.08.2022 15:28

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

15 m²

Греење:

Нема

Се продава дукан во Стара чаршија
Информации на телефон 075-308-389, 075/398000

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

ALEKSANDAR
Потврден огласувач
075308389
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам