1 / 12
CENTAR 49m2 dvosoben opremen
1.350 €
10.02.2022 08:31

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

49 m²

Греење:

Централно

Спрат:

9 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2011

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Север

Адреса:

Centar

CENTAR kaj Crven krst se prodava dvosoben stan 49m2 nova nadgradba na 9 kat, visoko potkrovje 225cm. Ima instalacija za parno so radijatori, a momentalno se topli so paneli, ima lift, namesten komplet. Vo stanot ima podstanari stranci. Cenata so mebel e 1350€/m2.
Moze i prazen 1300€/m2
Tel. 070 343 593

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Agencija Imig Dom
Kozle 88/3 meznin lok.8 Skopje
Потврден огласувач
070343593.070360642
Испрати Е-маил до огласувачот

MADZARI na posledna 50-ka 67m2 trosoben

55000 €

Centar na O.Nikolov stan del. prostor 106m2

1000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам