1 / 12
Range Rover Evoque SD4 2.2 190 HP
23.700 €
19.11.2022 14:36

Охрид / Охрид

Марка:

LandRover

Модел:

Range Rover Evoque

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

190 kw / 258 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Возилото е во беспрекорна состојба, редовно сервисирано, без маани. Поседува високо ниво на опрема со подобрата верзија на голем touchscreen color дисплеј со парк асистент и Meridian 850w озвучување со 12 звучници.

Прва регистрација: 02.2014
Производство 11.2012

Регистриран до 27.08.2023

Опрема

ESP
ABS
Навигација
Старт стоп систем
Bluetooth
Паркинг сензори
УСБ порт
Асистенција при паркирање
Команди на волан
"F1" менувач
Патен компјутер
Серво волан
Магленки
Екран на допир
Елек. на предни седишта
Електрика на ретровизори
Електрика на прозорци
Ксенон светла
Централно заклучување
Паркинг камера
Клима
Темпомат
Лед светла
Кожен ентериер
Сензор за дожд

Повеќе фотографии на: https://photos.app.goo.gl/apNwLW2Ga5j8cVzD7

Можна замена само за Audi A6 2016+

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Мартин
Потврден огласувач
070391841
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам