1 / 6
Termostat za w 212 E 200, 220, 250 cdi ispraven original
50 €
02.11.2022 08:16

Охрид / Охрид

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

W212, W204..

Tип на делови:

Мотори

Prodavam termostat i drzac za motor original za Mercedes W212, W204 cdi 100% ispravni...

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Mercedes
Потврден огласувач
078660655
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам