1 / 10
Se prodava kukja
1 €
13.08.2022 17:29

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

15

Квадратура:

419 m²

Број на спратови:

4 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

70 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

1990

Година на реновирање:

2009

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Североисток

Адреса:

ul. Arhiepiskop Dositej br. 186

Se prodava kukja vo blizina na h.,, Kristal Palas".
Mob. 071 278 247

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Martina
Потврден огласувач
071278251
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам