1 / 9
Се продава плакар / гардеробер - EGGER иверка
280 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
07.11.2021 16:23

Скопје Центар / Скопје

Се продава многу малку употребуван плакар / гардеробер, изработен од EGGER иверка, квалитетни механизми, со можност на менување на распоредот по потреба. Димензии на плакарот : В: 224цм, Ш: 120цм, длабок 47,5 цм. Исто така, има можност за додавање на маска надворешно со димензии; од лево и десно по 10цм и висина 230 цм и одозгора висина 13 цм и должина 120 цм.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
071200227
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам