1 / 2
Frizidercinja
3.500 МКД
Цената е фиксна
30.06.2022 08:44

Скопје Центар / Скопје

Se prodavaat ST frizideri so visina do plotna (ca 90l) i ST minibarcinja (ca 50l) so del za zamrznuvanje

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од: Претпријатие

Modern Living
Потврден огласувач
076346787
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам