1 / 4
Alcatel 3080 4G НОВ 24М ГАРАНЦИЈA
2.000 МКД
15.03.2022 09:46

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Alcatel

Модел:

3080

Боја:

Black

Интерна меморија:

8 GB

РАМ меморија:

1 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

Se prodava Alcatel 3080
Telefonot e nov neotpakuvan so 24 meseca garancija za poveke info javete se
074609629
074609629

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
074609629
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам