1 / 4
Man 8.180 7.2 2009 god
1 €
01.09.2022 20:51

Долнени / Прилеп

Man 8.180 7.2 dolzina na sandak na jastuci vebasto greejne kamera za rikverc
Bazdaren taho novi akumilatori
So rampa
Registriran do 7.10.2022
Servis maslo filteri

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Агро ДИДЕ ДООЕЛ Пешталево
Потврден огласувач
078295287
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам