1 / 11
DELOVI ZA AUDI A4 1.9TDI 2000GOD
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.09.2022 13:24

Долнени / Прилеп

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

DELOVI ZA AUDI A4 1.9TDI 110konji 2000GOD.
GI IMA SITE DELOVI


072208300

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ETriPlast
Потврден огласувач
072208300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам