Се продаваат два спарта од куќа со двор
26.000 €
10.11.2021 13:22

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

8

Квадратура:

149 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

60 m²

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Гога Димитриевски 84 Прилеп

Се продаваат два спарта од куќа со посебен влез и двор приземје 68м2 и спрат 81м2.Куќата е во Варош на ул.Гога Димитриоски бр 84.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
075404615
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам