1 / 2
SPORTSMAN XP 1000 HIGH LIFTER - SPECIAL EDITION
16.250 €
Со вклучен ДДВ
25.11.2021 13:00

Босилово / Струмица

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Polaris

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2021

Модел:

SPORTSMAN XP 1000 HIGH LIFTER

ПРОМО ЦЕНА: 16.250€

✅ Моќност 85кс
✅ Тип на мотор ProStar SOHC V-TWIN Цилиндер
✅ Пренос автоматски PVT
✅ Менувач P/R/N/L/H (parking, reverse, neutral , low , high)
✅ Погон 4WD
✅ Кочници предни и задни на хидраулични дискови
✅ Серво управувач
✅ Систем за гориво електронски
✅ Капацитет на резервоар за гориво 19.9л
✅ Гуми предни и задни 30 x 9.5 Outlaw 2
✅ Бандажи алуминиумски
✅ Мултифункционален ЛЕД дисплеј
✅ Димензии Д/Ш/В 2240/1270/1280 мм

Телефони за контакт:
📞 075 468 450 📞 072 261 251

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

НАЈК-ПРОМ с.Дабиле
с.Дабиле ,Струмица
Потврден огласувач
072 261 251
075 468 450
075 468 397
034 523 513
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам