1 / 1
masa stolici stolcinja stol маса столици столчиња стол
15.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.12.2022 08:49

Ѓорче Петров / Скопје

MASA SO 6 STOLICI komplet za 15000 den
.imam dve isti masi 25 ka medijapan visok sjaj so metalni nogarki ,kompletno cvrsta i kavalitetna masa .
Stolcinjata se od drvo so plastificiran mebel stof perforiran i vodootporen za lesno odrzuvanje , proizvodstvo Jastreb Strumica

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
072766003
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам