1 / 1
Умивалник за кујна
1.500 МКД
11.11.2021 16:10

Охрид / Охрид

Се продава ростфрај умивалник за кујна, одржан и во добра состојба.

Тел: 078 286969 Бобан

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
046529876
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам