1 / 4
Се продава Chicco 3/1 сет количка/корпа/седиште за кола
19.000 МКД
17.01.2022 13:00

Скопје Центар / Скопје

Се продава користен сет 3/1 количка/корпа/седиште за во кола од брендот Chicco Duo Style Go и Oasis 0+ лански модел во добра состојба. Седиштето може исто така да се намонтира на базата на количката. Во сетот има вклучено навлака за преку количката за време на дожд, прекривки за корпата и количката, упатства за употреба и торба.
Сличен модел на таа се продава во Енци Менци за 52.990 денари.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Се продава од:

Sashka
Потврден огласувач
076363611
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам