1 / 1
Се продава плац за градба Кисела Вода
1 €
14.05.2022 08:32

Кисела Вода / Скопје

Квадратура:

3830 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Продавам плац во Скопје 3830 m² КО Кисела Вода1 (Припор). Парцелата е делива.Цена по договор.
Лице за контакт Симеон
тел.076 70 67 80

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

НАТАША / NATASA
Потврден огласувач
070812887
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам