1 / 10
SE PRODAVA GARNITURA TROSED+DVOSED+FOTELJA
18.999 МКД
18.03.2023 12:08

Охрид / Охрид

Se prodava trosed ,dvosed,fotelja malku koristeni ama so malo ostetuvanje trosedot e so mehanizam za spienje

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Miso
Ohrid
Потврден огласувач
070555594
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам