1 / 2
Нови Алкател телефони
1 МКД
Цената не е фиксна
21.05.2022 22:16

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Alcatel

Модел:

3080 4G

Боја:

Black

Интерна меморија:

до 1 GB

РАМ меморија:

До 0,5 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

Продавам два нови неотпакувани телефони

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Nikola Eftimov
Ул. ,, Борис Кидрич"бр.24
Потврден огласувач
072/216-988
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам