1 / 1
Се издава нива зад млекара Софија во населба Варош
3.000 МКД
12.11.2021 19:26

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

4300 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се издава нива во индустриска зона населба Варош зад млекара Софија 4300 m2. Погодна за тутун и др. култури. Точната локација е на сликата. Телефон за контакт. 076 970 971

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се изнајмува од:

KupiProdaj
Потврден огласувач
078334686
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам