1 / 8
BMW X1 20D Xdrive 2013
16.000 €
19.11.2021 18:14

Гостивар / Гостивар

Марка:

BMW

Модел:

X 1

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

135 kw / 184 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Bmw x1 20d Xdrive (4x4) Automatic - Cobra menjac
Godina: 2013 km: 162000 ( so originalna servisna kniska)
100% Garancija na kilometri i ispravnost na kolata
Donesena od Swiss, Registrirana do 20.11.2022


- Parking senzori (napred, nazad )
- Tempomat
- SOS
- Dvozonska klimatronik
- Greaci na sediste
- Elektronski Stakla
- Elektronski Retrovizori + GREACI
- ABS,ESP, AIRBAG x10
- Automatski BI-XENON Svetla, Halogenki
- Senzori za dozd
- Centralno dalecinkso
- Bordcomputer
- 4 Letni gumi so Felgi + 4 Zimski gumi so Felgi
- Navigacija
- Radio, USB AUX
- 8 STEPEN Automatski Menjac


BEZ Zameni samo kesh!


Kontakt: 078 367 888

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Fadil
Потврден огласувач
078367888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам