1 / 4
16"ki bandazi ORGINAL za Mercedes.
300 €
03.12.2022 12:18

Прилеп / Прилеп

Се продаваат 4 оригинални бандажи 5x112 (извадени од w205) Мерцедес со 4 (скоро нови) гуми Michelin Green X 205/60 R16 2016 година ( само гумите се 24.000 купени од MotoCentar). Бандажите се со оргинални СЕНЗОРИ за притисок.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Стајлинг и Спортска опрема

Се продава од:

Prilep prilep
Потврден огласувач
075888879
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам