1 / 7
PRINTER SP 8300 A3 ,A4
26.000 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
07.11.2022 12:44

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Crno bel golem printer so evtini kopii brz a4 format i a 3 format, mnogu zacuvan ispraven

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Принтери / Ласерски

Се продава од:

Smart Phone Accessories
Ruzveltova 43 Bitola
Потврден огласувач
075237333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам