1 / 7
СЕ ИЗДАВА
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.10.2022 22:43

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

700 m²

Греење:

Друго

Se izdava deloven objekt 700 kvadrati na dve nivoa .Moze i samo prizemje 350m2 so kancelarija i toalet.Tip top sreden.Na 5 min so avtomobil od centar ,vo prodolzenie na Bulevar Goce Delchev.Ulicata e mnogu frekfentna. Nasproti Zito Prilep na obikolnica
Mob.tel 078 308 443

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

igor
Потврден огласувач
078308443
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам