1 / 2
Samsung i Sony Ericson-super sostojba
10 €
Цената е фиксна
24.06.2022 20:23

Прилеп / Прилеп

Марка:

Samsung

Модел:

/

Боја:

Black

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Samsungot e vo odlicna sostojba ,ekran so tac,baterija drzi odlicno i mi e kupen nov.raboti na site mrezi.Sleduva so originalniot polnac.
Ekstra evtina cena!!!!
Tel: 076 721 184

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам