1 / 8
DRACEVO se prodava NIVA/PLAC
30.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.05.2022 10:28

Кисела Вода / Скопје

Квадратура:

2551 m²

Тип на земјиште:

Градежно

KP. STUDENICHANI KVADRATURA 2551м2.
IMA PAT I BUNAR(VODA).
SO CHIST IMOTEN LIST MOZHE DA SE PREVEDE VEDNASH NA KUPUVACHOT.
DVAJCA SME SOPSTVENICI MEGJUTOA CELOSNO SE PRODAVA.
CENA 12 eur м2 so prostor za dogovor na lice mesto.
KONTAKT BROJ:
076 517 786 VASE
075 267 195 TOME
077 896 716 ZLATKO (viber i whatsapp)

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Zlatko / Vase
Потврден огласувач
077896716 / 076 517 786
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам