1 / 4
HP 250 G2
5.500 МКД
Цената е фиксна
25.01.2023 07:32

Куманово / Куманово

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Celeron

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

HP 250 G2
CPU: Intel Celeron N2810
GPU: Intel HD Graphics (Bay Trail)
DISPLAY: 15.6”, HD (1366 x 768), TN
STORAGE: 500GB HDD
RAM: 1x 4GB DDR3
WEIGHT: 2.50 kg (5.5 lbs)

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Laptop-parts
Видое Смилевски Бато 37
Потврден огласувач
071218980
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам