1 / 4
Издавам дуќан
По Договор
15.11.2021 12:32

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

30 m²

Греење:

Струја

Се издава дуќан од 30 м2, со тоалет и магацин, на убава локација.
Дуќанот се наоѓа на ул. Тодор Чангов, н. Лисиче.
тел. 075574658

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Dukan
Потврден огласувач
075574658
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам