1 / 1
EPSON LX-350+ kirilica
9.000 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
21.11.2022 17:04

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Mnogu zacuvan bez nikakva mana so 160 den ribon novi se 15990 den
https://www.anhoch.com/product/13391/epson-lx-350-kirilica
https://www.ssbkompjuteri.com/epson-lx-530

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Принтери / Останато

Се продава од:

Smart Phone Accessories
Ruzveltova 43 Bitola
Потврден огласувач
075237333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам