1 / 6
iPhone XS Max
22.500 МКД
Цената е фиксна
23.500 МКД
Денес 07:17

Прилеп / Прилеп

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

XS Max

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Apple iPhone XS Max 64Gb Neverlock vo BESPREKORNA sostojba, bukvalno KAKO NOV. Kompletno ispraven bez nikakov defekt. Raboti na site mrezi, iCloudot e cist. Face ID funkcionira odlicno, baterijata ima 90% battery health. Ekranot ima True Tone. Sleduva so polnac, usb, silikonska maska i staklena folija. Cena 22500den.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

iPhone
Потврден огласувач
077554650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам