1 / 12
STOLICI--STOLCINJA-TAPACIRANJE
500 МКД
27.03.2023 13:18

Аеродром / Скопје

TAPACIRANJE NA SITE VIDOVI:
✔️STOLICI
✔️FOTELJI
✔️KANCELARISKI STOLCINJA
✔️TABURETKI
NIE VI NUDIME DOKAZAN KVALITET PO NAJPRISTAPNI CENI VO GRADOT I NAJKVALITETNI MATRIJALI

🚨 📞074205334📞 🚨
🚨📞074205334📞 🚨

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Столици

Се продава од:

Alek
Потврден огласувач
074205334
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам