1 / 7
BIANCHI Magma 2021g. XL 29”
1 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.09.2022 14:51

Прилеп / Прилеп

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

20 "

Bianchi Magma 9.0 Model 2021/22
XL 21”
Rockshox
Deore 1x11
Kupen nov od Outdoor.mk
5god garancija
Moze zamena za Road

https://outdoor.mk/index.php?route=product/product&path=60&product_id=2866

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Виктор
Потврден огласувач
072257497
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам