1 / 5
panasonik rx-dt30 skoro nov sistem
1.300 МКД
Цената е фиксна
1.400 МКД
23.01.2023 08:51

Аеродром / Скопје

sistemceto slabo e koristeno vo odlicna sostojba

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

sa
Потврден огласувач
070520501
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам