1 / 5
prodavam stara kujna i vrati
6.000 МКД
Цената не е фиксна
16.11.2021 16:58

Карпош / Скопје

prodavam najpovolno stara kujna, koja moze da se reciklira za druga namena, od iverica, kako i dve drveni vrati, koi isto moze da se recikliraat... petre 072 44 38 44

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

petre
Потврден огласувач
072443844
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам