1 / 5
Станица за технички преглед Алфа Ауто Прилеп
1 €
29.11.2021 21:18

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Алфа Ауто технички преглед ви нуди:

- Технички преглед и регистрација на патнички, товарни возила и моторцикли.
- Осигурување и зелен картон
- Полномошно и меѓународна возачка дозвола
- Пријава / Одјава и пренос на сопственост
- Хомологација и Атест
- Цемт преглед и ТЕУ документ

Контакт телефони:
Технички преглед 048 400 804 | 070 316 053
Техничка служба 072 226 584

Во склоп на станицата функционира сервисен центар за патнички и товарни возила кој располага со компјутерска дијагностика, авто клима, центрирање предница, механички и електрични поправки, вулканизерски услуги, редовен сервис и резервни делови.

Контакт телефон:
075 770 777

alfaautopp@gmail.com

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

/
Александар Македонски 43
Потврден огласувач
070282481
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам